به‌روز‌رسانی در ۱۴۰۱/۰۵/۲۹

۱- نام کاربری من چیست؟

نام کاربری شما، همان کد هنرجویی شماست. (همۀ اعداد را با کیبورد انگلیسی تایپ کنید)

در صورت فراموشی کد هنرجویی، می‌توانید آن را با ایمیلی که ثبت کرده‌اید بازیابی یا از پشتیبانی داخل سایت دریافت نمایید.

۲- رمز عبور من چیست؟

اگر شما تاکنون در سایت هنر ولایی وارد نشده‌اید (لاگین نکرده‌‌اید)، رمز عبور پیش‌فرض شما کد ملی ده رقمی شماست. توصیۀ اکید داریم که بعد از ورود به سایت حتماً رمز عبور خود را از بخش ویرایش نمایه کاربری تغییر دهید. (همۀ اعداد را با کیبورد انگلیسی تایپ کنید)

۳- با اینکه رمز خود را درست وارد می‌کنم اما می‌گوید رمز غلط است. چرا؟

دقت داشته باشید که اگر با موبایل هستید باید اعداد استفاده شده شما از صفحه‌کلید انگلیسی باشد. کاراکترهای عددی صفحه‌کلید فارسی قابل استفاده نیست. اگر این نکته به حل مشکل شما کمک نکرد لازم است که رمز خود را با ایمیلی که در کاربری سایت ثبت کرده‌اید بازیابی کنید و یا اگر هنوز ایمیل خود را ثبت نکرده‌اید از پشتیبانی بخواهید رمز شما را تغییر دهد.

از تکرار ورود ناموفق پرهیز کنید چرا که سیستم IP شما را تا پانزده دقیقه قفل خواهد کرد.

۴- با اینکه رمز را درست و با اعداد انگلیسی وارد می‌کنم اما هیچ عکس العملی نشان نمی‌دهد! چه کنم؟

این مشکل بسیار به ندرت پیش می‌آید و مربوط به کَش (cache) مروگر شماست. شما می‌توانید با این راهنما کش مرورگر اندروید خود را پاک‌سازی کنید.

اگر به هر دلیل موفق نشدید کش مرورگر را پاک کنید، از سیستم دیگری یا مرورگر دیگری برای فعالیت فوری خود استفاده کنید.

    ۵- رمز عبورم را قبلاً تغییر داده‌ام ولی آن را گم کرده‌ام. چه باید کرد؟

    درصورتی‌که در بخش ویرایش نمایه کاربری، قبلاً ایمیل خود را ثبت کرده باشید، می‌توانید با استفاده از گزینۀ بازیابی رمز، آن را بازیابی کنید. پس از وارد نمودن ایمیل خود در بخش بازیابی رمز، ایمیلی حاوی لینک تغییر رمز برای شما ارسال می‌شود که با استفاده از آن می‌توانید رمز عبور خود را تغییر دهید.

    ۶- با اینکه رمز عبورم را بازیابی کرده‌ام ولی ایمیلی برایم ارسال نشده است، چرا؟

    اگر ایمیلی که وارد کرده‌اید در نمایۀ شما ثبت شده باشد، ایمیل بازیابیِ رمز حداکثر تا ۱۵ دقیقه برایتان ارسال خواهد شد. لذا از تکرار عملیات بازیابی بپرهیزید. دقت کنید ممکن است ایمیل شما در پوشۀ inbox نرفته و در پوشه‌ی spam یا هرزنامه رفته باشد.